Аналітика

Інструмент “Аналітика” є дуже надважливим для бізнесу, тут власник бінесу бачить повну картину щодо кількісті наданих послуг майстрами та заробітку салону. Натисніть на іконку з діаграмою, щоб перейти до аналітики.

image001.png

Ось так виглядає розділ “Аналітика”. 

image001.png

Вкладка “Календар”

У вкладці “Календар” відображається статистика по кількості записів, наданих послуг (які позначені статусом “виконано”), офлайн записи (створені через адмін-панель), онлайн записи (створені через віджет).

image001.png

Ви можете вибрати певний період, щоб ознайомитися з даними про записи. Для цього натисніть на значок календаря і оберіть 2 дати (початкову і кінцеву). Після цього на екрані з’явиться інформація за вказаний вами період.

image001.png

Щоб дізнатися, що означає кожна панель, наведіть курсор на значок підказки. Перед вами з’явиться спливаюче вікно у якому інформація по значенню панелі. 

image001.png

Знизу зображена діаграма, де ви можете отримати дані за конкретну дату. Наведіть на потрібну дату і перед вами з’явиться спливаюче вікно з інформацією про записи.

image001.png

Вкладка “Фінанси”

Також ви можете ознайомитися з фінансовими даними. Для цього перейдіть у вкладку “Фінанси”.

image001.png

Натисніть на значок календаря та виберіть потрібний проміжок часу, щоб отримати статистику за цей період.

image001.png

Ви можете отримати як загальні дані для всіх співробітників, так і для кожного окремо. Для цього натисніть на поле з вибором працівників. Перед вами відкриється випадаючий список з іменами спеціалістів, яких ви додали в кабінет компанії.

image001.png

У нашому прикладі ми обрали працівницю Анну. Тепер нам відомо, скільки продажів вона закрила, який дохід принесла компанії та середній чек наданих послуг.

image001.png

Нижче знаходиться таблиця, у якій зазначено наступне:

  • найменування наданих послуг;
  • вартість послуги;
  • кількість продажів послуги;
  • онлайн (запис був здійснений через віджет);
  • офлайн (запис був здійснений через адмін-панель);
  • дохід за кожну послугу.
image001.png

Дані, які ви отримуєте у розділі “Аналітика”, демонструють ефективність роботи вашої компанії і допомагають краще планувати її бізнес-стратегію! 

Більше корисної інформації про роботу з системою Pullcrm шукайте у Базі Знань.