27 серпня 2022 · 2 min read

З CRM онлайн запис став ще простішим

Як жили до онлайн запису — складно уявити сьогодні. Візит до барбера, бровіста чи грумера за декілька хвилин, без очікування та черг. Проте нова реальність не така для майстра. 

Плутаєтесь у сповіщеннях, все одно переносите запис у блокнот, табличку або “онлайн запис” — це нескінченні дзвінки. Втрачаєте час, ресурси, гроші, а безлад у роботі залишається. Чекати не варто, рішуче змінюйте процеси. 

Найперше, перейдіть на CRM. Страх складної та довгої інтеграції подолаємо з сервісом Pullcrm. Ми розробили її легкою для користування: інтуїтивний інтерфейс, лаконічні віджети, проста реєстрація й додавання учасників. Pullcrm максимально доступний для бізнесу, який розвивається. Доведемо це якраз на онлайн записі.

Що таке онлайн запис?

Онлайн-запис — це інтернет бронювання, на кшталт вибору готелю, ресторану, обираєте послугу чи спеціаліста. В онлайн формі замовник залишає свої контакти, адміністратор — ставить у графік. Для коректної роботи онлайн сервісу потрібно регулярно вносити зміни й перевіряти актуальність записів. Ці нюанси легко відстежувати у CRM системі, щоб уникнути неприємних ситуацій.

Звідки така популярність?

Відповідь на поверхні: комфорт. Онлайн запис — мінімум зусиль, які оптимізують час, сили, та створює ручні умови. Не відволікаючись від справ, можна спланувати похід на масаж, манікюр та ін. навіть за місяць. При цьому підлаштовуєте візит під себе, легко його коригуєте, скасовуєте, додаєте уточнення.

Онлайн запис для власників бізнесу: у чому користь?

  • Менше “залипаєте” у телефоні: включивши онлайн-запис, заощаджуєте у середньому 5-7 годин на тиждень без телефонних розмов і планування зустрічей.
  • Індивідуальні правила бронювання. Завдяки гнучким налаштуванням, точно вказуєте, на коли клієнти зможуть записатись онлайн. 
  • Не загубите чи пропустите візит, адже все систематизовано на одному сервісі.

Що містить у собі онлайн запис?

  • Простий онлайн-запис, також у неробочі години;
  • Смс-нагадування;
  • Зниження навантаження на адміністраторів;
  • Запис через сайт і соцмережі.

На такому простому віджеті — онлайн-запису показали, як спрощується комунікація з клієнтом і як “по поличках” складається усі дані замовника. Тепер залишилось встановити простий сервіс, що допоможе бронювати не виходячи з дому. Pullcrm швидко залучити в процеси не перевантажуючи команду складними налаштуваннями — спробуйте.