24 серпня 2022 · 2 min read

Як Pullcrm допомаже зрозуміти клієнта

Хочете “прокачати” комунікацію з клієнтом, щоб вони раз за разом повертались — тоді читайте далі. Орієнтація на замовника — козир перед конкурентами. За статистикою Forbes, 97% клієнтів цінують якість сервісу та індивідуальний підхід. Тобто націленість на заробіток і швидкий продаж не принесе стійкого попиту. Натомість якісна послуга, високий рівень обслуговування, комфортні умови покупки — двигун бізнесу.

CRM і клієнтоорівность

Про більшість плюшок системи читайте — у минулій статті, а зараз поговоримо про користіь CRM для клієнтів.  

 1. Розуміння “болей”, потреб замовника
  Додаток зможе сам відстежити фідбек. Підлаштуйте його на потрібний формат, а “набридання” дзвінками залишите конкурентам.
 2. Розвиток корпоративної культури
  Так, щоб отримати усю користь CRM — команда повинна вчитися та розвиватись.
 3. Підтримка відносин на перспективу
  Спілкування з клієнтом не закінчується у моменті покупки. Програми лояльності, розсилки спеціальних пропозицій, знижок — “підігрівають”, щоб людина знову звернулася. Звичайно у цих процесах найкращий помічник CRM.
 4. Передбачати бажання клієнтів
  Позитивні емоції від обслуговування — ваш прибуток і лояльність замовника. Аби передбачити бажання клієнта відстежуйте зворотний зв'язок, аналізуйте його.

Ще більше підсилюємо користь CRM системи — знаходимо просту онлайн платформу. Pullcrm допоможе сказати клієнтам  «дякую» і ось як.

1. Нагадування про важливі дати

Pullcrm зберігає у картці замовника, до прикладу дату дня народження, Тепер його легко привітати у пару кліків, не шукаючи інформацію десь у записнику. Здавалось, дрібницею, а  показуєте цінність і важливість кожного покупця.

2. Почуйте ваших клієнтів

Повторимо, що зворотна віддача — вкрай важлива, адже є вектором планування й виправлення помилок. Просіть клієнтів залишати свої відгуки, враховуйте їх при роботі.

3. СМС-сповіщення

Так само як CRM спростила ваше ведення справ, так само спростіть його для своєї аудиторії. Сьогодні все динамічно: робота, справи, незаплановані зустрічі та ін., нагадайте клієнту про його запис. Просто, але ви не втрати години роботу, відвідувач отримає бажану послугу.

4. Признавайте своїх клієнтів публічно

Розвивайте справу завдяки соціальним мережам. Відмічайте клієнтів, репостіть їх сторіс, дописи, комунікуйте з аудиторією. Так покажите відкритість і закріпите вже наявну базу.

Отож як підсумок, клієнтоорієнтованість — маст хев для кожного бізнесу. Щоб вона не стала слабкою ланкою та не обтяжувала інші етапи — переходьте в CRM систему. Адже в одному додатку зібрана повна клієнтська база, історія записів, відгуки та коментарі відвідувачів. А ще це сильний інструмент комунікації та підтримки зацікавленості замовників.