3 вересня 2022 · 2 min read

Щоденники барбера: три “спеціаліста” і CRM

На роботі гармидер. Адмін знову неправильно записав клієнта і в Юрчика або виросте дві руки або перекинуть на мене. Ховаюсь у комірці, сподіваюсь все владнають. 

Барбершоп хороший, але якось тут не до ладу. Новеньким бути тяжко, ще й у такій атмосфері. Інколи шкодую, що погодився на пропозицію Кості. Він хоч власник та буває на місці рідко. Без нього повний хаос: графік складається як прийдеться, відвідувачів кидають від одного майстра до іншого — не знаєш скільки людей у тебе сьогодні.  Говорив про це з ним, проте нічого не змінюється. Хоча він намагався.

Як Костя вводив CRMку заслуговує бути окремою історією. Сидимо за кавою, ведемо бесіду: завтра прийдуть “спеціалісти” налаштовувати одну програму. Бачу, бізнес “падає”, клієнти не повертаються. Аня (адміністратор) не справляється, постійно  щось забуває. Знайшов у Гуглі компанію, сказали за тиждень розберемось з CRM, вони покажуть. 

На минулій роботі ця система нас сильно виручала. Думаю, наведуть порядок, почнемо заробляти. На наступний день почалось навчання. Показують безліч кнопок, стовпчиків. іконок — вища математика все-таки пригодилась. Увесь колектив наполегливо впроваджував у роботу CRM, однак нічого не виходило. Костя зітхнув, віддав “спеціалістам” гроші, більше програму не ніхто не бачив. 

Тепер так і працюємо навпомацки. Хоча згадав цю халепу — спало на думку: “Чому не запитав хлопців з минулого барберу, що за CRM користуються. Можливо б підійшла”. 

На обіді подзвонив. Сервіс називався Pullcrm. “Pullcrm — це онлайн система автоматизації бізнесу яка покликана допомогти власнику бізнесу керувати, продавати послугу та зростати” — написано гарно, але чи дійсно воно так. 

Костя, після невдалого досвіду, був не в захваті, та діватись нікуди — спробуємо, гірше точно не буде, до того ж вона безкоштовна. 

Не пройшло тижня, вже більш-менш розібрались, у Pullcrm все зрозуміло без інструкцій — лаконічні віджети, інструменти в одному місці. Налаштовувати запис, сповіщення — теж просто. 

У загальному за місяць процеси налагодились і хлопці почали працювати більш якісно — кожен знає скільки відвідувачів прийде, зараніше підготував все потрібне, якщо є індивідуальні прохання не з очима Бембі витріщається на адміна, а каже “а я сейчас покажу” свою майстерність.

Саша дописав останню сторінку в щоденнику, а ви тепер знаєте про хороший сервіс, який автоматизує рутинні процеси.