3 серпня 2022 · 3 min read

Що воно таке CRM і навіщо потрібна для бізнесу

Одного клієнта записали в блокноті, іншого — в нотатки телефона, третій взагалі прийшов без запису. З таким підходом до роботи, в кінці місяця, довго розбиратиметесь скільки відвідувачів прийшло, який чистий дохід, і як покращити показники, продумати подальшу стратегію. Прекрасно розуміємо, адже пройшли через це самі. Для нас дієвим рішенням стала CRM. Що воно таке —  розповімо далі.

Що ж воно таке CRM?

CRM (Customer Relationship Management) — платформа. яка різні інструменти бізнесу об'єднує в систему. Замість табличок Excel, месенджерів, дзвінків — залишається один сервіс. У ньому вносите дані клієнта, керуєте угодами, контролюєте працівників, ведете аналітику та плануєте. 
Якщо все так просто й легко, чому натрапили на CRM, у яких розібратись складніше, ніж почати власну справу? По-перше, є системи для великого бізнесу, по-друге, не знали про Pullcrm. Про Pullcrm розповімо далі, поки що поговоримо, як CRM спростить життя.  

У чому користь CRM для бізнесу?

Ця програма супергерой, який рятує ваш і час клієнта. Вся інформація замовлення від запису до побажань людини, нагадування, звітність, навіть елементарна позначка “звідки дізналися про нас” — допомагає налаштувати й підтримати конект як всередині компанії, так і з покупцями.
Як працює CRM, аби стати такою незамінною у бізнесі? Вся справа у її функціях:

Упорядкування даних
Додаток розкладає інформацію по поличках, тим самим оптимізує пошук, аналіз і передачу. Погодьтесь, так приємно: не напружуватись, перезаписувати, обдзвонювати, а мати все в одному місці.

Нові клієнти приходять, старі — залишаються
Система показує не лише поточний запис, але всю історію взаємодії з замовником. Адже записник закінчується, стікери гублять — через такі дрібниці шкода втрачати клієнтів.

Підвищення продуктивності 
Команда без чітких задач, добре спланованих етапів працює незлагоджено. Хтось перевантажений, хто навіть не знає частину роботи. Тому яких би хороших спеціалістів не зібрали, їх потенціал може залишитись тільки у резюме.

Ефективна воронка продажів
CRM-система спрощує продажі. Вона не чарівна пігулка, проте оптимізує та відстежить заявки, відгуки клієнтів. У загальному знімає рутинні задачі. А ви більше фокусуєтесь на рості продажів.

Аналітика витрат і доходів
Ваші фінанси під повним контролем, тож чітко планувати бюджет вдасться з меншими ризиками та похибками.

Отож, з функціями розібрались, постає інше запитання, де знайти ту саму CRM і як її підібрати для себе?
Почнемо з другого. Програма не повинна ускладнювати життя, а підтримувати розвиток корпоративної культури. Вона має бути легкою у користуванні, аби “зі старту” налаштували її. Також CRM потрібно шукати за масштабами бізнесу: у маленькій компанії складна корпоративна програма тільки заплутає. Аби не перевантажувати себе пошуком легкої, але місткої CRM — знайомимо з Pullcrm.

Pullcrm — онлайн платформа автоматизації бізнесу, яка покликана допомогти власнику бізнесу керувати, продавати та зростати. Для цього вона створена максимальною зручною у використанні. А саме:

  • Персональний кабінет співробітника
  • Онлайн запис 24/7
  • Статистика та аналітика
  • СМС сповіщення клієнтам про статус запису
  • Електронний календар
  • Можна додавати працівників і філії без обмежень

Як підсумок. CRM корисна та  потрібна, якщо доцільно її підібрати. ЇЇ ціль спростить задачі, які повторюються день у день. Так зможете перемикатись на більш важливі процеси. Адже точно знатиме, що клієнтська база, записи, розсилку контролює система.