29 серпня 2022 · 2 min read

Не забудете про візит з розумними сповіщеннями

Запізнення клієнта навіть на 5 хвилин шкодить вашому бізнесу. Це неначе крапля, яка точить скелю. Одне запізнення, один пропущений візит — збивається графік; це шкодить наступному відвідувачу та ритму роботи в загальному. Здається, люди забувають, поспішають, змінюють плани й ніщо не допоможе. 

У пригоді стане клієнтоорієнтованість, про яку розповіли у минулій статті. Завдяки одному простому інструменту — запізнення та пропущення знижуються до 50%. І це — смс-нагадування. Вони підвищують лояльність клієнта й акумулюють ваш час. Хоча переваг значно більше, ось декілька з них:

  • Відвідувачі частіше повертаються;
  • Підвищується частота візитів;
  • Клієнтопотік під контролем;
  • Навантаження на майстрів розподіляється рівномірно;
  • Ваші або години адміністратора точно розплановані.

Переваги полягають у дії, які виконують смс-сповіщення, а саме:

1. Не дають забути про записи
Планер, календар — не завжди під рукою, телефон — так. Людина може забути блокнот, на повідомлення точно зверне увагу. Тож нагадування за день до візиту — безпрограшний варіант.

2. Допомагають планувати
Меседж нагадує про запис до майстра за певний час, тому коригувати плани легше, тому ризик скасування або неявки значно знижується.

3. Повідомляють про скасування
Смс — прямий персоналізований контакт з клієнтом, який скорочує дистанцію між вами. Щоб уникнути неявку без попередження скористайтесь лайфхаком — додайте в смс-сповіщення текст: «Якщо хочете перенести або скасувати запис, повідомте нас!». Простий маневр, проте людина відчуває себе спокійніше.

4. Обслуговування на новому рівні
Смс-нагадування не тільки оптимізують роботу, а стають ключем більш комфортної комунікації. Завдяки персоналізованим оповіщенням показуєте замовнику, що пам’ятаєте та дбаєте про нього.

Підсумовуючи все вище описане, автоматичні меседжі економлять ваші ресурси та гроші.

Для того, щоб автоматизувати смс-нагадування підійде проста CRM платформа — Pullcrm. У сервісі зможете швидко налаштувати шаблони  та відправлення їх для клієнтів. Після кожного візиту, вони отримуватимуть нагадування за наступний запис. Спробуйте спростити процеси знизити неявку, запізнення разом з Pullcrm. Реєстрація та інтерфейс такі ж легкі, як і кожна функція нашого сервісу.