5 вересня 2022 · 2 min read

Фоловери стають клієнтами: онлайн запис через Instagram

У попередній статті розповіли, як онлайн запис підтримує розвиток власної справи. Сьогодні досліджуватимемо, чи працює цей віджет у соціальних мережах.

Нагадаємо, онлайн-запис — інтернет бронювання, на кшталт вибору готелю, ресторану, лише обираєте послугу чи спеціаліста. Завдяки йому не відволікаючись від справ, можна планувати візит навіть за місяць. 

Онлайн бронювання безперечно дієве, але додавши його в Instagram — ефективність зросте у декілька разів.

Хіба бізнесу потрібен Instagram?

Безперечно так. Професіоналізму й лояльних цін зараз замало. Грамотно оформлений профіль — як мінімум ваша візитна карта, хоча Instagram здатний на багато більше. Він — повноцінна воронка продажів, платформа комунікації з клієнтами, ба навіть вектор змін у ніші. Адже бізнес з активною сторінкою автоматично привабливіший, ніж конкурент без профілю у соцмережах. Позаяк підписники уже заочно знайомі з вами, командою й послугами.

До того ж на початках вкладатися у власний сайт не вигідно, сторінка в Instagram — рішення ідеальне:

  • Швидко;
  • Просто;
  • Безкоштовно;
  • Надзвичайно активний.

Як підписники стають клієнтами?

Змоделюємо ситуацію: користувач натрапив на вашу сторінку. Яскраві сторіс, красиві фото, схвальні відгуки… Потім ще й таргет спрацював — бажання записатися до салону, майстра з'являється саме по собі. 

У цей момент спрацьовує CRM: показує зручну для клієнта дату, швидко передає інформацію адміністратору та вносить у систему. Тож якщо хочете не тільки віртуальних фоловерів — є два шляхи: витрачаєте час, шукаєте direct-менеджера, прописуєте скрипти, “копаєтесь” у записах кожного майстра або встановлюєте онлайн бронювання через Pullcrm.

blog-1.png

Чому Pullcrm ще більше спростить онлайн запис?

Аби не втрачали ресурс на зайві кнопки, вкладки, пошук куди ж сервіс додав інформацію. Ми створили програму максимально простою як для власників бізнесу, так і для клієнтів.

У Pullcrm інтуїтивний інтерфейс. Усі інструменти “під рукою”, робота чітко автоматизована. Тому замовнику не треба переходити з посилання на посилання, заповнювати безліч форм, які збивають, а легко залити свої контакти й отримати послугу. Тобто шлях від запису до візиту оптимізований під комфорт обох сторін.

У підсумку побачите, що через Instagram можливо отримати нових клієнтів, однак за умови якісної стратегії та додавання віджетів CRM.